LPS4018-222MRC FIXED IND 2.2UH 2A 70 MOHM SMD
Mfr Part #:
LPS4018-222MRC
Available from 3 distributors
Mfr Name: Coilcraft
Coilcraft
Description:
FIXED IND 2.2UH 2A 70 MOHM SMD
Total Stock: 1,068 pcs
LPS4018-222MRC Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
290 pcs
290 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
389 pcs
389 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
389 pcs
LPS4018-222MRC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
LPS4018-222MRC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.2UH 2A 70 MOHM SMD