LK1608100K-T FIXED IND 10UH 10MA 1.7 OHM SMD
Mfr Part #:
LK1608100K-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 10UH 10MA 1.7 OHM SMD
Total Stock: 1,972 pcs
LK1608100K-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,972 pcs
1972 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:20:01 On Request On Request
LK1608100K-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LK1608100K-T Description
Short technical summary and product information.