LHL13NB680K FIXED IND 68UH 2.4A 70 MOHM TH
Mfr Part #:
LHL13NB680K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 68UH 2.4A 70 MOHM TH
Total Stock: 750 pcs
LHL13NB680K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
750 pcs
750 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LHL13NB680K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LHL13NB680K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 68UH 2.4A 70 MOHM TH
LHL13NB680K Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
LHL13NB680K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LHL13NB680KS
LHL13NB680KS
Taiyo Yuden
FIXED IND 68UH 2.4A 70 MOHM TH
View Part
LHL13TB680KB
LHL13TB680KB
FIXED IND 68UH 2.4A 70 MOHM TH
View Part
LHL13NB680KQS
LHL13NB680KQS
FIXED IND 68UH 2.4A 70 MOHM TH
LHL13TB680KS
LHL13TB680KS
FIXED IND 68UH 2.4A 70 MOHM TH