LHL13NB221K FIXED IND 220UH 1.3A 230 MOHM TH
Mfr Part #:
LHL13NB221K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 220UH 1.3A 230 MOHM TH
Total Stock: 200 pcs
LHL13NB221K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
200 pcs
200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LHL13NB221K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LHL13NB221K Description
Short technical summary and product information.