LHL08TB330K FIXED IND 33UH 1.4A 100 MOHM TH
Mfr Part #:
LHL08TB330K
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 33UH 1.4A 100 MOHM TH
Total Stock: 5,000 pcs
LHL08TB330K Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LHL08TB330K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LHL08TB330K Description
Short technical summary and product information.
LHL08TB330K Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
LHL08TB330K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LHL08NB330KS
LHL08NB330KS
Taiyo Yuden
View Part
LHL08NB330K
LHL08NB330K
View Part
LHL08TB330KH
LHL08TB330KH
LHL08TB330KS
LHL08TB330KS