LEM2520T390J FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD
Mfr Part #:
LEM2520T390J
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 39UH 90MA 9.5 OHM SMD
Total Stock: 1,200 pcs
LEM2520T390J Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,200 pcs
1200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LEM2520T390J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LEM2520T390J Description
Short technical summary and product information.