LEM2520T270J FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD
Mfr Part #:
LEM2520T270J
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD
Total Stock: 4,047 pcs
LEM2520T270J Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
47 pcs
47 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LEM2520T270J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LEM2520T270J Description
Short technical summary and product information.