LBR2012T101KV FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD
Mfr Part #:
LBR2012T101KV
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD
Stock on Request
LBR2012T101KV Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LBR2012T101KV Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD