LBR2012T101K FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD
Mfr Part #:
LBR2012T101K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD
Total Stock: 1,674 pcs
LBR2012T101K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,674 pcs
1674 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LBR2012T101K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LBR2012T101K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD
LBR2012T101K Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
LBR2012T101K Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LBR2012T101KV
LBR2012T101KV
Taiyo Yuden
FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD