LBMF1608T100K FIXED IND 10UH 80MA 360 MOHM SMD
Mfr Part #:
LBMF1608T100K
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 10UH 80MA 360 MOHM SMD
Total Stock: 28,331 pcs
LBMF1608T100K Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
9,443 pcs
9443 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
18,888 pcs
18888 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LBMF1608T100K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LBMF1608T100K Description
Short technical summary and product information.