LB3218T1R0M FIXED IND 1UH 1.075A 60 MOHM SMD
Mfr Part #:
LB3218T1R0M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 1UH 1.075A 60 MOHM SMD
Total Stock: 4,353 pcs
LB3218T1R0M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
4,353 pcs
4353 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LB3218T1R0M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LB3218T1R0M Description
Short technical summary and product information.
LB3218T1R0M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
LB3218T1R0M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
L1207C1R0MPWST
L1207C1R0MPWST
KEMET