LB2518T471K FIXED IND 470UH 25MA 10 OHM SMD
Mfr Part #:
LB2518T471K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 470UH 25MA 10 OHM SMD
Total Stock: 1,940 pcs
LB2518T471K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,940 pcs
1940 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LB2518T471K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LB2518T471K Description
Short technical summary and product information.