LB2518T102M FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD
Mfr Part #:
LB2518T102M
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD
Total Stock: 4,000 pcs
LB2518T102M Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2,000 pcs
LB2518T102M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LB2518T102M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD