LAP02TA820K FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Mfr Part #:
LAP02TA820K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Total Stock: 3,000 pcs
LAP02TA820K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,000 pcs
3000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LAP02TA820K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LAP02TA820K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH