LAP02TA1R5K FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
Mfr Part #:
LAP02TA1R5K
Description:
FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
Stock on Request
LAP02TA1R5K Specifications Quick View
Tolerance
LAP02TA1R5K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH