LAL02TB1R5K FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
Mfr Part #:
LAL02TB1R5K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
Total Stock: 20,000 pcs
LAL02TB1R5K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
20,000 pcs
20000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LAL02TB1R5K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LAL02TB1R5K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH