LAL02NA101K FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH
Mfr Part #:
LAL02NA101K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH
Total Stock: 325 pcs
LAL02NA101K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
325 pcs
325 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LAL02NA101K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LAL02NA101K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH