KP1830127013W CAP FILM 270PF 2.5% 100VDC RAD
Mfr Part #:
KP1830127013W
Mfr Name: VISHAY/BC
VISHAY/BC
Description:
CAP FILM 270PF 2.5% 100VDC RAD
Stock on Request
KP1830127013W Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Capacitance
Dielectric Material
Height
Lead Spacing
Mounting Type
Operating Temperature
Size
Termination
Tolerance
Voltage Rating
KP1830127013W Description
Short technical summary and product information.
CAP FILM 270PF 2.5% 100VDC RAD