JG27-1.5X-90 27G 1.5" IT SERIES TIP ID .009"
Mfr Part #:
JG27-1.5X-90
Description:
27G 1.5" IT SERIES TIP ID .009"
Stock on Request
JG27-1.5X-90 Specifications Quick View
Type
JG27-1.5X-90 Description
Short technical summary and product information.
JG27-1.5X-90 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG27-1.5X-90 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG27-0.5X-90
JG27-0.5X-90
Jensen Global Inc.
27G 0.5" IT SERIES TIP ID .009"
View Part
27G 1.0" IT SERIES TIP ID .009"