JG26-0.25HP 26G 0.25" HP SERIES TIP ID .009"
Mfr Part #:
JG26-0.25HP
Description:
26G 0.25" HP SERIES TIP ID .009"
Stock on Request
JG26-0.25HP Specifications Quick View
Type
JG26-0.25HP Description
Short technical summary and product information.
JG26-0.25HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG26-0.25HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG26-0.5HP
JG26-0.5HP
Jensen Global Inc.
26G 0.5" HP SERIES TIP ID .009"
View Part
26G 1.0" HP SERIES TIP ID .009"