JG24-0.5HP 24G 0.5" HP SERIES TIP ID .012"
Mfr Part #:
JG24-0.5HP
Description:
24G 0.5" HP SERIES TIP ID .012"
Stock on Request
JG24-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG24-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG24-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG24-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG24-1.0HP
JG24-1.0HP
Jensen Global Inc.
24G 1.0" HP SERIES TIP ID .012"
View Part
24G 0.25" HP SERIES TIP ID .012"