JG23-0.5HP 23G 0.5" HP SERIES TIP ID .013"
Mfr Part #:
JG23-0.5HP
Description:
23G 0.5" HP SERIES TIP ID .013"
Stock on Request
JG23-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG23-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG23-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG23-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG23-1.0HP
JG23-1.0HP
Jensen Global Inc.
23G 1.0" HP SERIES TIP ID .013"
View Part
23G 0.25" HP SERIES TIP ID .013"