JG22-0.5HP 22G 0.5" HP SERIES TIP ID .016"
Mfr Part #:
JG22-0.5HP
Description:
22G 0.5" HP SERIES TIP ID .016"
Stock on Request
JG22-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG22-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG22-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG22-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG22-1.0HP
JG22-1.0HP
Jensen Global Inc.
22G 1.0" HP SERIES TIP ID .016"
View Part
22G 0.25" HP SERIES TIP ID .016"