JG21-0.5X-90 21G 0.5" IT SERIES TIP ID .022"
Mfr Part #:
JG21-0.5X-90
Description:
21G 0.5" IT SERIES TIP ID .022"
Stock on Request
JG21-0.5X-90 Specifications Quick View
Type
JG21-0.5X-90 Description
Short technical summary and product information.
JG21-0.5X-90 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG21-0.5X-90 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG21-1.0X-90
JG21-1.0X-90
Jensen Global Inc.
21G 1.0" IT SERIES TIP ID .022"
View Part
21G 1.5" IT SERIES TIP ID .022"