JG21-0.5HP 21G 0.5" HP SERIES TIP ID .020"
Mfr Part #:
JG21-0.5HP
Description:
21G 0.5" HP SERIES TIP ID .020"
Stock on Request
JG21-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG21-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG21-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG21-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG21-1.0HP
JG21-1.0HP
Jensen Global Inc.
21G 1.0" HP SERIES TIP ID .020"
View Part
21G 0.25" HP SERIES TIP ID .020"