JG19-1.5X-90 19G 1.5" IT SERIES TIP ID .033"
Mfr Part #:
JG19-1.5X-90
Description:
19G 1.5" IT SERIES TIP ID .033"
Stock on Request
JG19-1.5X-90 Specifications Quick View
Type
JG19-1.5X-90 Description
Short technical summary and product information.
JG19-1.5X-90 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG19-1.5X-90 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG19-0.5X-90
JG19-0.5X-90
Jensen Global Inc.
19G 0.5" IT SERIES TIP ID .033"
View Part
19G 1.0" IT SERIES TIP ID .033"