JG19-0.25HP 19G 0.25" HP SERIES TIP ID .027"
Mfr Part #:
JG19-0.25HP
Description:
19G 0.25" HP SERIES TIP ID .027"
Stock on Request
JG19-0.25HP Specifications Quick View
Type
JG19-0.25HP Description
Short technical summary and product information.
JG19-0.25HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG19-0.25HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG19-0.5HP
JG19-0.5HP
Jensen Global Inc.
19G 0.5" HP SERIES TIP ID .027"
View Part
19G 1.0" HP SERIES TIP ID .027"