JG18-1.5X-90 18G 1.5" IT SERIES TIP ID .038"
Mfr Part #:
JG18-1.5X-90
Description:
18G 1.5" IT SERIES TIP ID .038"
Stock on Request
JG18-1.5X-90 Specifications Quick View
Type
JG18-1.5X-90 Description
Short technical summary and product information.
JG18-1.5X-90 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG18-1.5X-90 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG18-0.5X-90
JG18-0.5X-90
Jensen Global Inc.
18G 0.5" IT SERIES TIP ID .038"
View Part
18G 1.0" IT SERIES TIP ID .038"