JG18-0.25HP 18G 0.25" HP SERIES TIP ID .033"
Mfr Part #:
JG18-0.25HP
Description:
18G 0.25" HP SERIES TIP ID .033"
Stock on Request
JG18-0.25HP Specifications Quick View
Type
JG18-0.25HP Description
Short technical summary and product information.
JG18-0.25HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG18-0.25HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG18-0.5HP
JG18-0.5HP
Jensen Global Inc.
18G 0.5" HP SERIES TIP ID .033"G
View Part
18G 1.0" HP SERIES TIP ID .033"G