JG17-0.5MDZ 17G 0.5" HP SERIES TIP ID .041"
Mfr Part #:
JG17-0.5MDZ
Description:
17G 0.5" HP SERIES TIP ID .041"
Stock on Request
JG17-0.5MDZ Specifications Quick View
Type
JG17-0.5MDZ Description
Short technical summary and product information.
JG17-0.5MDZ Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG17-0.5MDZ Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG17-1.0MDZ
JG17-1.0MDZ
Jensen Global Inc.
17G 1.0" HP SERIES TIP ID .041"
View Part
17G 1.5" HP SERIES TIP ID .041"