JG17-0.5HP 17G 0.5" HP SERIES TIP ID .040"
Mfr Part #:
JG17-0.5HP
Description:
17G 0.5" HP SERIES TIP ID .040"
Stock on Request
JG17-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG17-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG17-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG17-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG17-1.0HP
JG17-1.0HP
Jensen Global Inc.
17G 1.0" HP SERIES TIP ID .040"
View Part
17G 0.25" HP SERIES TIP ID .040"