JG16-1.5X-45 16G 1.5" IT SERIES TIP ID .053"
Mfr Part #:
JG16-1.5X-45
Description:
16G 1.5" IT SERIES TIP ID .053"
Stock on Request
JG16-1.5X-45 Specifications Quick View
Type
JG16-1.5X-45 Description
Short technical summary and product information.
JG16-1.5X-45 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG16-1.5X-45 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG16-0.5X-45
JG16-0.5X-45
Jensen Global Inc.
16G 0.5" IT SERIES TIP ID .053"
View Part
16G 1.0" IT SERIES TIP ID .053"