JG16-0.5HP 16G 0.5" HP SERIES TIP ID .047"
Mfr Part #:
JG16-0.5HP
Description:
16G 0.5" HP SERIES TIP ID .047"
Stock on Request
JG16-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG16-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG16-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG16-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG16-1.0HP
JG16-1.0HP
Jensen Global Inc.
16G 1.0" HP SERIES TIP ID .047"
View Part
16G 0.25" HP SERIES TIP ID .047"