JG14-0.5X-45 14G 0.5" IT SERIES TIP ID .069"
Mfr Part #:
JG14-0.5X-45
Description:
14G 0.5" IT SERIES TIP ID .069"
Stock on Request
JG14-0.5X-45 Specifications Quick View
Type
JG14-0.5X-45 Description
Short technical summary and product information.
JG14-0.5X-45 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG14-0.5X-45 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG14-1.0X-45
JG14-1.0X-45
Jensen Global Inc.
14G 1.0" IT SERIES TIP ID .069"
View Part
14G 1.5" IT SERIES TIP ID .069"