JG14-0.25HP-ESD 14G 0.25" HP SERIES TIP ID .063"
Mfr Part #:
JG14-0.25HP-ESD
Description:
14G 0.25" HP SERIES TIP ID .063"
Stock on Request
JG14-0.25HP-ESD Specifications Quick View
Type
JG14-0.25HP-ESD Description
Short technical summary and product information.
JG14-0.25HP-ESD Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG14-0.25HP-ESD Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG14-0.5HP
JG14-0.5HP
Jensen Global Inc.
14G 0.5" HP SERIES TIP ID .063"
View Part
14G 1.0" HP SERIES TIP ID .063"
View Part
14G 0.25" HP SERIES TIP ID .059"