JG13-0.5HP 13G 0.5" HP SERIES TIP ID .070 R
Mfr Part #:
JG13-0.5HP
Description:
13G 0.5" HP SERIES TIP ID .070 R
Stock on Request
JG13-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG13-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG13-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG13-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG13-1.0HP
JG13-1.0HP
Jensen Global Inc.
13G 1.0" HP SERIES TIP ID .070 R
View Part
13G 0.25" HP SERIES TIP ID .070