JG12-0.5HP 12G 0.5" HP SERIES TIP ID .089 B
Mfr Part #:
JG12-0.5HP
Description:
12G 0.5" HP SERIES TIP ID .089 B
Stock on Request
JG12-0.5HP Specifications Quick View
Type
JG12-0.5HP Description
Short technical summary and product information.
JG12-0.5HP Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
JG12-0.5HP Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
JG12-1.0HP
JG12-1.0HP
Jensen Global Inc.
12G 1.0" HP SERIES TIP ID .089 B
View Part
12G 0.25" HP SERIES TIP ID .089