IXA220I650NA IGBT MOD 650V 225A 625W SOT227B
Mfr Part #:
IXA220I650NA
Mfr Name: IXYS
IXYS
Description:
IGBT MOD 650V 225A 625W SOT227B
Stock on Request
IXA220I650NA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Configuration
Current
IGBT Type
Input
Mounting Type
NTC Thermistor
Operating Temperature
Power
Supplier Device Package
Voltage
IXA220I650NA Description
Short technical summary and product information.