IUGN2-1REC4-36279-20 CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Mfr Part #:
IUGN2-1REC4-36279-20
Stock on Request
IUGN2-1REC4-36279-20 Specifications Quick View
Mounting Type
IUGN2-1REC4-36279-20 Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
IUGN2-1REC4-36279-20 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
IUGN2-1REC4-36279-20 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MS1-B-10-630-2-1CA-A-C
MS1-B-10-630-2-1CA-A-C
View Part
IUGN6-1-61-20.0
IUGN6-1-61-20.0
SENSATA
CIR BRKR 20A 250VAC 80VDC