ISM97-3251AH-32.000MHZ OSC XO 32MHZ 3.3V CMOS SMD
Mfr Part #:
ISM97-3251AH-32.000MHZ
Mfr Name: ILSI
ILSI
Description:
OSC XO 32MHZ 3.3V CMOS SMD
Stock on Request
ISM97-3251AH-32.000MHZ Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Base Resonator
Current
Frequency
Frequency Stability
Function
Height
Mounting Type
Operating Temperature
Output
Size
Type
Voltage
ISM97-3251AH-32.000MHZ Description
Short technical summary and product information.
OSC XO 32MHZ 3.3V CMOS SMD
ISM97-3251AH-32.000MHZ Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
ISM97-3251AH-32.000MHZ Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LFSPXO053125REEL
LFSPXO053125REEL
IQD Frequency Products
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD