IR04SH151J FIXED IND 150UH 114MA 6.05OHM TH
Mfr Part #:
IR04SH151J
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 150UH 114MA 6.05OHM TH
Stock on Request
IR04SH151J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
IR04SH151J Description
Short technical summary and product information.