IR04RU151J FIXED IND 150UH 114MA 6.05OHM TH
Mfr Part #:
IR04RU151J
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 150UH 114MA 6.05OHM TH
Total Stock: 5,000 pcs
IR04RU151J Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
5,000 pcs
5000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IR04RU151J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
IR04RU151J Description
Short technical summary and product information.