IMC2220ER2R2K FIXED IND 2.2UH 1.3A 60 MOHM SMD
Mfr Part #:
IMC2220ER2R2K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.3A 60 MOHM SMD
Total Stock: 665 pcs
IMC2220ER2R2K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
665 pcs
665 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IMC2220ER2R2K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
IMC2220ER2R2K Description
Short technical summary and product information.