IMC1812ES100K FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Mfr Part #:
IMC1812ES100K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Total Stock: 1,983 pcs
IMC1812ES100K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,983 pcs
1983 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IMC1812ES100K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
IMC1812ES100K Description
Short technical summary and product information.