IMC1812BN102K FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
Mfr Part #:
IMC1812BN102K
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
Stock on Request
IMC1812BN102K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
IMC1812BN102K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD