IMC1210SY220K FIXED IND 22UH 145MA 3.7 OHM SMD
Mfr Part #:
IMC1210SY220K
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 22UH 145MA 3.7 OHM SMD
Stock on Request
IMC1210SY220K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
IMC1210SY220K Description
Short technical summary and product information.