IMC1210BN220K FIXED IND 22UH 145MA 3.7 OHM SMD
Mfr Part #:
IMC1210BN220K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 22UH 145MA 3.7 OHM SMD
Total Stock: 400 pcs
IMC1210BN220K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
400 pcs
400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IMC1210BN220K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
IMC1210BN220K Description
Short technical summary and product information.