IMC1008ER1R0J FIXED IND 1UH 120MA 3.3 OHM SMD
Mfr Part #:
IMC1008ER1R0J
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1UH 120MA 3.3 OHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
IMC1008ER1R0J Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:18:34 On Request On Request
IMC1008ER1R0J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
IMC1008ER1R0J Description
Short technical summary and product information.