IM10RFCMEZ6R8K13 FIXED IND 6.8UH 1.3A 170 MOHM TH
Mfr Part #:
IM10RFCMEZ6R8K13
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 6.8UH 1.3A 170 MOHM TH
Total Stock: 370 pcs
IM10RFCMEZ6R8K13 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
370 pcs
370 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IM10RFCMEZ6R8K13 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
IM10RFCMEZ6R8K13 Description
Short technical summary and product information.
IM10RFCMEZ6R8K13 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
IM10RFCMEZ6R8K13 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
IM10RFCMRA6R8K13
IM10RFCMRA6R8K13
Vishay Dale
View Part
IM10RFCMBH6R8K13
IM10RFCMBH6R8K13