IM02ER821K FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH
Mfr Part #:
IM02ER821K
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH
Stock on Request
IM02ER821K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
IM02ER821K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH